czwartek, 23 sierpnia 2012

BOHATEROWIE

HOLLY SCALLY- dziewietnasto letnia Dziewczyna mieszkająca w Mullingar,Irlandia. Jest miła, grzeczna choć szaloną dziewczyna. Cierpi po stracie swojego chłopaka. Jej hobby jest moda. Marzy by zostać styliska gwiazd.
NIALL HORAN- były chłopak Holly. Wschodząca gwiazda POPuCzłonek boysbandu "ONE DIRECTION". Tak samo jak Holly pochodzi z Mullingar. Pomimo zerwania z dziewczyna nadal sie przyjaźnią. Obecnie mieszka w Londynie wraz ze swoimi przyjaciółmi z zespołu
HARRY EDWARD STYLES- wschodząca gwiazda muzyki, osiemnastoletni i zarazem najmłodszy członek 1D. jest świetnym kucharzem. Jego ulubione zajecie to gotowanie i spiewania. dla swoich przyjaciół zrobił by wszystko. Ma imprezową dusze kocha podrywac dziewczyny. Twierdzi że potrafi poderwać każda.
LIAM JAMES PAYNE- osiemnastoletni członek 1D. Jest bardzo opiekuńczy dlatego inninazywają go "DADDY DIRECTION". Ma dziewczyne Danielle Peazer, bardzo sie kochają. Lou twierdzi że rozmowa z nim jest jak rozmowa z psychologiem tylko nie trzeba za nią płacić. Zawsze wszystkim pomaga trzema słowami ma ogrąmne serce.
LOUIS WILLAM TOMLINSON(lider)- Ma 20 lat. Czasem zachowuje się jak małe dziecko. Twierdzi że niechce dorosnąć. Jest najzabawniejszą istotą na swiecie. Ma dziewczyne Eleanor Colder.
ZAYN JAVAD MALIK- dziewietnastoletni członek 1D. Jest nazywany Badboyem choć nie dokońca nim jest. Ma obsesje na pukcie swoich włosów. Co chwile przeglada się w lustrze by sprawdzić czy fryzura mu nie opadła. Tak samo jak Harry ma imprezową dusze.
ALEX SKY- ma 18 lat jest przyjaciółka Holly i Nialla. Tak samo jak Holly kocha mode ma takie samo marzenie jak ona by być styliską gwiazd. Gdy miała 4 lata umarł jej ojciec. _____________________________________________________________________________________ narazie macie bohaterów nie długo pojawi sie prolog pozdrawiam Paula :*

1 komentarz: